قوانین خرید:

۱- کلیه محصولات دارای پشتیبانی فیزیکی و محتوایی از طرف شرکت تولید کننده می باشند. در صورت بروز هر گونه مشکلی با شماره تلفن های پشتیبانی پشت بسته های محصولات تماس حاصل نمایید.

۲- مشتری گرامی لطفا در خرید خود نهایت دقت را داشته باشید درصورت خرید محصول اشتباه امکان عودت مبلغ خرید نمی باشد و فقط امکان جایگزینی کالا در صورت باز نشدن پلمپ شرکتی بسته به مبلغ خرید یا بیشتر امکان پذیر می باشد که مبلغ مابه التفاوت دریافت می گردد، در این مورد کلیه هزینه های ارسال به عهده مشتری می باشد.

۳- در صورتی که محصول مورد نظر خود را در سایت ما پیدا نمی کنید می توانید از بخش “درخواست محصول” به ما اطلاع داده تا در صورت تهیه آن محصول با شما تماس حاصل گردد.

۴- حتما قبل از اتمام خرید اطلاعات پروفایل مشتری خود را به جهت موارد امنیتی به صورت صحیح و کامل تکمیل نمایید زیرا ارسال محصول برای مشتریانی که اطلاعات ناقص دارند امکان پذیر نمی باشد. در صورت عدم درج شماره همراه و کدپستی به هیچ عنوان امکان ارسال وجود ندارد

۵- ارائه کارت ملی شخص سفارش دهنده در هنگام تحویل کالا الزامی می باشد.

۶- قبل از خرید میتوانید از طریق پیام رسان واتساپ با شماره ۰۹۳۵۷۴۹۹۸۰۶ با ما مشاوره کنید. این شماره نظرات و انتقادات شما را بررسی میکند.( فقط پیام)

قوانین ارسال :

ارسال به تهران

بالای مبلغ ۲۰۰ هزار تومان ارسال رایگان می باشد

پایین مبلغ ۲۰۰ هزار تومان هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد

در صورت ارسال فوری با پیک هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد

ارسال به شهرستان

بالای مبلغ ۲۰۰ هزار تومان ارسال پستی رایگان می باشد

پایین مبلغ ۲۰۰ هزار تومان ارسال پستی با محاسبه تعرفه قانونی سازمان پست از مشتری دریافت می گردد.